• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane gry memory

Gry memory dla dzieci to doskonały pomysł na zabawę, jak i forma nauki o świecie. To również wspaniały sposób na spędzanie czasu z rodzicami i bliskimi. Drewniane memory dla dzieci, które jest dostępne w naszym sklepie internetowym sprawdzi się zarówno u maluchów w wieku przedszkolnym jak i tych, które już zaczęły chodzić do szkoły i potrzebne jest im wsparcie w zdobywaniu kolejnych dawek wiedzy.

DREWNIANE GRY MEMORY TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rozwijających drewnianych gier memory dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając drewniane gry memory dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH GIER MEMORY TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy drewnianych gier memory dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z drewnianymi grami memory dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE GRY MEMORY DLA DZIECI TUTULA

Płatność za drewniane gry memory dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione drewniane gry memory dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje drewniane gry memory dla dzieci.

DOSTAWA DREWNIANYCH GIER MEMORY DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z drewnianymi grami memory dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru drewnianych gier memory dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI DREWNIANYCH GIER MEMORY DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki drewnianych gier memory dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT DREWNIANYCH GIER MEMORY DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione drewniane gry memory dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów drewnianych gier memory dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA DREWNIANYCH GIER MEMORY DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie drewniane gry memory dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji drewnianych gier memory dla dzieci znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421