Masz ogródek koło domu? Zatem zapewnij swojemu dziecku przestrzeń do zabawy na zewnątrz. Jeśli nie masz narzędzi i możliwości, to nie musisz montować huśtawki czy innych zabawek, aby stworzyć plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Ciekawą alternatywą są zabawki na podwórko, dzięki którym stworzysz dla maluchów mobilny plac zabaw. Już teraz sprawdź nasze propozycje.

Dlaczego warto zakupić dla dziecka zabawki na podwórko?

Wiosną i latem nie ma sensu siedzieć w domu. Przez natłok gier komputerowych, bajek w TV czy filmików na tabletach nie jest tak łatwo zachęcić dzieci do wyjścia do ogrodu. Dlatego konieczne jest stworzenie argumentów, które przekonają Twoje pociechy do tego, że zabawa w ogródku też może być ciekawa.

Wykorzystaj w tym celu oczywiście zabawki na podwórko i stwórz z nich różnorodny plac zabaw. Szczególnie polecamy zabawki, które mają charakter mobilny, aby można było je łatwo rozłożyć, przechowywać i przy tym wszystkim nie zajmowały zbyt dużo miejsca.

Wykorzystaj namioty, tunele, suche baseny czy nawet domki, które sprawią, że dzieci chętnie spędzą więcej czasu na zabawie. Dużą zaletą takich zabawek jest też to, że pozwalają na wspólną zabawę większej liczby dzieci, więc świetnie sprawdzą się przy rodzeństwie, ale też po to, żeby zintegrować maluchy z okolicy.

Oczywiście większość z naszych poniższych propozycji to zabawki, które bez obaw zimą i jesienią możesz przenieść do domu.

Jakie zabawki na podwórko warto wybrać?

Większość dzieci szybko się nudzi, dlatego bardzo potrzebują takich zabawek, które pozwolą im na większą kreatywność i dowolność w trakcie zabawy, a przy tym na rozładowanie nieposkromionej energii.

Dlatego do sklepu Tutula dodaliśmy zabawki na podwórko, które na pewno przypadną Twojemu dziecku do gustu, a przy tym są dostępne w naprawdę korzystnych cenach. Oto nasze propozycje:

Namiot, tunel i suchy basen

Za mniej niż 170 zł możesz sprawić swoim dzieciom sporą frajdę. Ta zabawka na podwórko składa się z kilku części, takich jak namiot, suchy basen z piłeczkami, tunel, 2 gry oraz kosz do rzucania. Wykorzystano tutaj wysokiej jakości materiał, więc na pewno przetrwa szalone zabawy Twoich maluchów.

Mobilny plac zabaw 7w1

Za niewiele więcej zyskasz dla dzieci prawdziwy mobilny plac zabaw, który składa się z wielu części w tym z czterech tuneli, domku i namiotu. Całość jest wodoodporna, więc możesz wykorzystać tę zabawkę nawet na plaży czy nad jeziorem. Świetnie sprawdzi się nawet dla czwórki dzieci.

Namiot+tunel stonoga

Szukasz czegoś tańszego dla jednego dziecka lub ewentualnie dla dwójki? W takim razie spójrz na nasz namiot połączony z tunelem w kształcie stonogi. Samorozkładająca się konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca i jest wytrzymała. W dodatku dostępna w niższe cenie niż powyższe zabawki na podwórko.

Domek ogrodowy Smoby Pretty

Ciekawą alternatywą jest też domek ogrodowy. Daje ukojenie przed słońcem, co jest ważne w trakcie upałów, ma powłokę anty UV, można go z łatwością samodzielnie zamontować, a przy tym daje nieograniczone możliwości zabawy.

Życzymy powodzenia w tworzeniu mobilnych placów zabaw dla swoich dzieci.