Warto urozmaicać zabawy swojego dziecka, aby pobudzić jego kreatywność czy nauczyć go nowych umiejętności. Zresztą może to właśnie w trakcie zabawy maluch odkryje swoją pasję, którą będzie chciał podążać w przyszłości. Ciekawym pomysłem jest zabawa w warsztat czy konkretnie w majsterkowicza i złotą rączkę. Drewniane narzędzia i całe zestawy zapewnią sporo frajdy nie tylko chłopcom, ale też niejednej dziewczynce.

Jakie zabawki kupić dla małego majsterkowicza?

Przygotowaliśmy spis kilku najczęściej kupowanych w naszym sklepie internetowym Tutula warsztatów dla dzieci. Przejrzyj nasze propozycje i zastanów się, która opcja będzie najlepsza dla Twojego kreatywnego majsterkowicza.

Propozycja 1 – Drewniany warsztat z aż 63 elementami

To niesamowita zabawka, która zapewnia miejsce do zabawy i wcielenie się w prawdziwego majsterkowicza. 63 wysokiej jakości elementy sprawiają, że dziecko miło spędzi wiele godzin w trakcie zabawy w warsztat.

Cały zestaw możesz zakupić za mniej niż 200 zł. Zatem będzie to świetny prezent dla kilkulatka z okazji świąt czy urodzin.

Propozycja 2 – Mały warsztat z narzędziami

Szukasz czegoś mniejszego i tańszego? W takim razie zainteresuj się mniejszą wersją warsztatu dla majsterkowicza. Możesz zakupić go maksymalnie za 119 zł. Jeśli Twoje dziecko nigdy wcześniej nie wcielało się w rolę młodego majsterkowicza, to może właśnie taki zestaw będzie świetnym rozwiązaniem, bo nie kosztuje zbyt wiele, a maluch będzie miał okazję, żeby sprawdzić, czy taka rozrywka sprawi mu frajdę.

Propozycja 3 – Walizka z narzędziami

Jeśli szukasz propozycji na prezent lub po prostu zabawki, która nie będzie zajmowała dużo miejsca, to doskonałym wyborem stanie się walizka z narzędziami. Dzięki temu, że narzędzia można przechowywać w walizce, to istnieje całkiem spora szansa, iż maluch ich nie pogubi. W zestawie znajduje się aż 10 różnych narzędzi, ale też drewniane i bezpieczne śrubki, łączniki i gwoździe.

Propozycja 4 – Drewniany warsztat pchacz

Ciekawą opcją dla młodszego dziecka jest pchacz, który także jest warsztatem z narzędziami. W zestawie znajduje się kilka narzędzi, pulpit do zabawy, a przy okazji z powodzeniem może zastąpić też chodzik. Produkt posiada certyfikaty CE i EN71. W dodatku zabawka jest bardzo mobilna, więc świetnie sprawdzi się także do zabawy w ogrodzie.

Propozycja 5 – Różowa skrzynka na narzędzia

Chcesz zachęcić córkę, wnuczkę czy po prostu kilkulatkę do majsterkowania? Zatem zakup dla niej specjalnie zaprojektowaną i designerską różową skrzynkę z narzędziami, śrubkami i łącznikami.

Drewniane warsztaty dla małych majsterkowiczów

Zwróć uwagę na to, że nasze zestawy i każde z narzędzi zostały wykonane z ekologicznego i z pełni bezpiecznego materiały, czyli z drewna. Dzięki temu możesz świadomie kupować zabawki, a przy tym zapewnić maluchowi świetną rozrywkę. Poza tym majsterkowanie to także znakomity sposób na ćwiczenie umiejętności manualnych. Dziecko do tego może ćwiczyć kreatywność. Nie można zapomnieć też o sferze edukacyjnej. W końcu drewniany warsztat dla dziecka uczy, jak wyglądają i do czego służą podstawowe narzędzia wykorzystywane przez każdego majsterkowicza.