Dobra zabawa to taka, która nie kończy się płaczem dziecka. Niestety często zdarza się, że właśnie przez nieodpowiednie czy nawet niebezpieczne zabawki, dziecku dzieje się krzywda w trakcie zabawy. Dlatego koniecznie zadbaj o to, aby kupować jedynie certyfikowane i bezpieczne produkty. Co zatem warto kupić dla swojej pociechy, żeby jej nie narazić i nie odebrać jej frajdy?

4 najbezpieczniejsze zabawki, które gwarantują wyśmienitą zabawę

Nie pozwól, aby Twoje dziecko straciło szansę na przednią zabawę bez ryzyka zadrapań, siniaków i innych nieoczekiwanych zdarzeń. Podaruj maluchowi takie zabawki, które zawsze będą gwarantować niesamowite, ale zawsze pozytywne emocje w trakcie bawienia się nimi.

Wiklinowy wózek dla lalek

Niemal każda mała dziewczynka ma swoją lalkę i na pewno marzy o wózku, w którym mogłaby ją wozić. Jednak, zamiast kupować metalowy czy plastikowy model postaw na rozwiązanie bezpieczne, ograniczające ryzyko pojawienia się siniaków oraz bardzo ekologiczne. Tak, takie zabawki są dziś coraz popularniejsze. Wśród naszych hitów jest wiklinowy wózek — uroczy, oryginalny i wzbudzający zazdrość u koleżanek. Ten wózek koniecznie musisz kupić swojej córce, wnuczce czy po prostu małej dziewczynce.

Suchy Basen

W sklepie Tutula zawsze stawiamy przede wszystkim właśnie na bezpieczeństwo, ale wiemy też, co wywołuje najszerszy uśmiech na twarzy malucha. Zabawa w basenie pełnym piłeczek! Mimo że w środku nie ma wody, to i tak na pewno sprawi wiele frajdy dzieciom. Piłeczki koniecznie muszą mieć certyfikat, aby dawały pewność, że są bezpieczne i nie zrobią krzywdy dzieciom. Ważne jest to, że taki suchy basen możesz rozłożyć zarówno w salonie, w pokoju dziecięcym, jak i w ogrodzie czy nawet zabrać ze sobą na wakacje.

Piankowy zestaw do zabawy

To właśnie tworzywo, które zostało wykorzystane do wyprodukowania zabawki, pełni kluczową rolę. Toteż czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie wybieranie piankowych produktów? Oczywiście, że tak! Wybór jest naprawdę dość spory — przejrzyj maty edukacyjne, wyglądające jak duże puzzle czy piankowe zestawy. Przyjemna i co najważniejsze bezpieczna struktura zapewnia, że nic złego się dziecku nie stanie. Ale za to zabawy będzie co niemiara. Po poszczególnych elementach zestawu można skakać, biegać czy nawet się na nie wspinać lub na nich siedzieć. Tylko wyobraźnia jest tutaj ograniczeniem.

Lalki i pluszaki

Mięciutkie lalki, postacie z bajek czy przemiłe zwierzątka przeznaczone są dla małych i dużych. I mowa tutaj zarówno o chłopcach, jak i o dziewczynkach. W końcu każde dziecko kocha swoją przytulankę. Dlatego koniecznie podaruj maluchowi wysokiej jakości lalkę, która jest bezpieczna, ale też niezwykle miła w dotyku. Dzięki temu, że posiada ona certyfikaty, spełniające europejskie normy doskonale nadaje się jako kompan malucha.

Teraz już na pewno potwory spod łóżka nie będą miały szans, bo obecność ulubionego pluszaka zapewni całkowitą ochronę. Warto zaznaczyć, że te lalki są tak wytrzymałe, że przetrwają zabawy dzieci i w przyszłości mogą stać się znakomitą pamiątką z okresu dzieciństwa.

Zapraszamy do przejrzenia najbezpieczniejszych zabawek na rynku w sklepie Tutula.