Chcesz kupić dla swojego dziecka niepowtarzalny prezent, który sprawi, że dobra zabawa nigdy się nie skończy? W takim razie mamy znakomitą propozycję – traktor zabawka. Uczy jazdy pojazdem, wzbogaca wyobraźnię, trenuje precyzję, koncentrację, pozwala na wcielenie się w rolnika, a przy tym tworzy jedynie pozytywne emocje. Sprawdź, komu taka zabawka spodoba się najbardziej i jaki traktor warto zakupić dla swojego malucha.

Dla kogo traktor zabawka?

Tak naprawdę każde dziecko będzie odczuwało ogromną frajdę w trakcie prowadzenia mini traktorka zabawkowego. Mimo że oczywiście przyjęło się, że częściej po tę zabawkę sięgają chłopcy.

Jednak, czy to oznacza, że dziewczynkom na pewno nie przypadnie do gustu? Nie, po prostu częściej rodzice decydują się zakupić taki pojazd dla chłopców.

Jedno jest pewne, to najlepszy wybór dla dziecka, które lubi jazdę różnymi pojazdami lub przynajmniej zabawę samochodzikami czy jazdę na rowerze. Maluchy pełne energii, których wszędzie pełno, będą wprost zachwycone.

Jaki traktor warto kupić dla dziecka?

Nie wiesz, jaki traktor zabawkę wybrać? Nic w tym dziwnego, wybór jest dość duży. Kieruj się na pewno takimi cechami, jak:

  • spełnienie norm europejskich, co jest potwierdzone certyfikatami i atestami,
  • dostosowanie traktorka do wieku, wagi i wzrostu dziecka,
  • sposób obsługi traktorka – z silnikiem czy na pedały,
  • bezpieczeństwo – wysoka jakość materiału, z którego jest wykonany traktor zabawka, antypoślizgowe koła,
  • dołączone elementy wyposażenia, np. klakson, przyczepa,
  • udogodnienia dla dziecka np. regulacja siedziska.

Już teraz możesz zakupić w naszym sklepie Tutula solidne i zachwycające traktory zabawkowe dla dzieci. Oto kilka modeli, które szczególnie polecamy:

WOOPIE TRAKTOR NA PEDAŁY Farmer MaxTrac Classic Ciągnik Spychacz Łycha

To traktor ze spychaczem, który sprawia, że zabawa zyskuje jeszcze więcej możliwości. Pojazd łączy traktor z tradycyjnym rowerem. Wygodny, z regulowanym siedziskiem, klaksonem, a do tego wszystkiego umożliwiający płynną jazdę.

WOOPIE TRAKTOR NA PEDAŁY Farmer MegaTrac XL Zielony

Traktor zabawka przeznaczony dla dzieci już od 3. roku życia. Wyprodukowany przez znaną i renomowaną markę Woopie. Sterowanie jest tutaj naprawdę intuicyjne, koła posiadają wzmocnienie antypoślizgowe, a dodatkowo produkt został wykonany z solidnych materiałów, które są przyjazne środowisku.

WOOPIE TRAKTOR NA PEDAŁY Farmer GoTrac MAXI z Przyczepą Ciche Koła

Tym razem proponujemy równie ciekawy traktor zabawkę, który do tego ma dołączoną przyczepkę. Dziecko może dzięki temu przewozić swoje ulubione zabawki lub piasek czy kamienie. Pojazd zapewnia komfortową, płynną i co najważniejsze bezpieczną jazdę. Siedzenie ma aż 6 stopni regulacji.

WOOPIE TRAKTOR NA PEDAŁY Farmer MaxTrac Classic Łyżka Spychacz

To traktor na pedały, który świetnie sprawdza się na początku przygody z jazdą traktorkami. Posiada napęd łańcuchowy, łyżkę z przodu oraz hak holowniczy, dzięki czemu można do niego podczepić przyczepkę. Świetnie sprawdzi się do zabawy w domu, ogródku, ale też np. na plaży.

Traktor zabawka to sposób na wiele godzin czy nawet miesięcy wyśmienitej zabawy. Dlatego już teraz wybierz najlepszy model dla swojego dziecka.