Każde dziecko z ekscytacją oczekuje wakacji, bo zazwyczaj wyglądają one inaczej niż pozostała część roku. Spanie w innych miejscach i więcej czasu na zabawy na zewnątrz to ważna część letnich miesięcy. Jeśli planujecie wyjechać dopiero pod koniec wakacji lub w tym roku nie chcecie ruszać się z domu, to nie oznacza, że nie możecie znakomicie bawić się w ogródku czy w domu. Już teraz pokaż dziecku, jak wiele frajdy daje rozbijanie namiotu i dowiedz się, jaki model warto kupić.

Gdzie warto rozłożyć namiot z dziećmi?

Namiot w domu

Jeśli na dworze jest zimno lub deszczowo to nie ma co ryzykować chorobą. Zamiast tego możecie wspaniale bawić się w domu. Wystarczy, że kupisz namiot dla dziecka i rozbijesz go w salonie czy w pokoju dziecięcym. Nawet wtedy zabawa może być przednia, a do tego zagwarantuje wiele śmiechu oraz pozytywnych wspomnień. W środku namiotu możecie rozłożyć zabawki lub zjeść jakiś posiłek. Niech wyobraźnia Was nie ogranicza. Przekonaj się, jak wiele różnych modeli namiotów znajdziesz w ofercie sklepu Tutula.

Namiot na ogródku

Jeśli pogoda dopisuje, to nie ma sensu siedzieć w domu. Wtedy znakomitą opcją będzie rozłożenie namiotu z dzieckiem w ogródku, na tarasie czy chociaż na balkonie. Namiot może być centrum zabawy w dzień, ale też w nocy. Wystarczy po prostu zakupić taki produkt, który będzie wodoszczelny. Zabierzcie ze sobą koce i poduszki, aby spędzanie czasu w namiocie było komfortowe. Wyobraźcie sobie, że to przygoda Waszego życia.

Namiot na wakacjach

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zabrali namiot również na wakacje. Tym bardziej że na plaży może sprawić, że skutecznie ochronisz dziecko przed silnymi promieniami słonecznymi. Z kolei na tarasie czy w pobliżu miejsca noclegowego będzie doskonałą bazą do zabawy w ciągu dnia. Być może więcej dzieci z okolicy będzie chciało razem z Twoim dzieckiem pobawić się w namiocie, dzięki czemu Ty zyskasz trochę więcej czasu dla siebie, a maluch pozna nowe osoby.

Jakie namioty dla dzieci warto kupić?

Namioty na zewnątrz

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, namioty na zewnątrz koniecznie muszą być wykonane z tkaniny, która jest wodoszczelna. Powinna być ona również bardziej solidna i zawierać matę, aby nie trzeba było siedzieć na trawie czy na płytkach. Ważna jest także wytrzymała i stabilna konstrukcja.

Tipi do pokoju

Umieszczanie tipi w pokoju dziecka to trend ostatnich lat. Już teraz przekonaj się, jak wiele uroczych i różnokolorowych modeli jest dostępnych w naszej ofercie. Nie dość, że zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w trakcie zabawy, to jeszcze są przepiękne. Na pewno odkryjesz w naszym asortymencie idealne tipi dla małej księżniczki, indiańskiego wodza czy po prostu pasujące do designu dziecięcego pokoju.

Postaw na namiot wiszący

Ciekawą i bardzo stabilną opcją są też namioty wiszące. Mogą one być montowane w ogrodzie lub w pokoju. To doskonałe miejsce do zabawy dla najmłodszych, gdyż w środku nie ma zbyt wiele miejsca. Dzięki temu możesz mieć cały czas na oku to, co robi maluch podczas zabawy, zapewniając mu ochronę.

Odkryj wspólnie ze swoim dzieckiem, ile frajdy dają namioty dla dziecka w pokoju czy w ogrodzie.