Na horyzoncie już widać Mikołajki i święta. Dlatego czas pomyśleć, co najlepiej kupić dla dziecka. Przygotowaliśmy kilka propozycji, co warto kupić na prezent dla niemowlaka na Mikołaja. Do tego koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami na temat tego, jak zapakować prezent dla niemowlaka.

Jaki prezent dla niemowlaka na Mikołaja? 9 pomysłów

Przygotowaliśmy aż 9 pomysłów na prezent dla niemowlaka na Mikołaja. Wszystkie poniższe produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym Tutula. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Ci do gustu i sprezentujesz cudowny upominek swojemu skarbowi. Oto prezenty dla niemowlaka, które warto podarować z okazji mikołajek:

  • Lalka METOO KOTEK – mięciutka w dotyku lalka dla dziewczynki, która szybko stanie się ulubioną zabawką dziecka. Posiada certyfikaty jakości, co potwierdza, że lalka będzie towarzyszyć dziewczynce przez wiele lat jej życia.
  • Szaro-miętowy królik METOO – maskotka o długości 50 cm, którą z powodzeniem można podarować dziecku bez ograniczeń wiekowych. Sprawdzi się zarówno u dziewczynki, jak i u chłopca.
  • Maskotka pluszowa królik – pamiętasz swoją pierwszą maskotkę, która odganiała wszelkie troski w dzieciństwie? Koniecznie podaruj maluchowi tego pluszaka do przytulania.
  • Zazu szumiąca przytulanka owca – jeśli chcesz kupić bardziej nowoczesną zabawkę, to możesz postawić na przytulankę, emitującą kojące dla dziecka dźwięki, które przypominają bicie serca.
  • Dolce zabawka sensoryczna krówka – to zabawka, którą chce się przytulać, ale też rozwija dziecko – pobudza słuch, wzrok i zmysł dotyku.
  • Szumisiowa podusia – dziecko może używać tej poduszki już od pierwszych chwil życia – przytulać ją i spać na niej.
  • Dolce zabawka sensoryczna Safari 4w1 – świetną inwestycją mogą być te zabawki sensoryczne, które dbają o prawidłowy rozwój dziecka, a przy tym wyglądają przeuroczo.
  • Chodzik edukacyjny dla dzieci – oprócz funkcji typowych dla chodzika ten model posiada również panel interaktywny z różnymi efektami wizualnymi i dźwiękowymi.
  • Mata piankowa puzzle dla dzieci z płotkiem – świetna mata do bezpiecznej zabawy, łatwo można zachować ją w czystości i perfekcyjnie izoluje oraz sprawia, że nauka chodzenia będzie mniej bolesna.

Jak zapakować prezent dla niemowlaka?

Kiedy już wybierzesz idealny prezent dla niemowlaka, to teraz czas go porządnie zapakować. W tym przypadku zrezygnuj z papieru do pakowania, gdyż może zrobić krzywdę dziecku. Lepszym rozwiązaniem będą kolorowe torby, z których możesz po prostu wyciągnąć dla dziecka prezent, znajdujący się w środku.

Inną ciekawą opcją, dzięki której możesz zapakować prezent dla niemowlaka na Mikołaja, jest metoda na pieluchę. Wystarczy, że kupisz miłą w dotyku i najlepiej kolorową pieluszkę flanelową i owiniesz nią kupiony prezent. Będziesz potrzebować też długą wstążkę, aby przewiązać nią upominek.

Gdy chcesz zapakować prezent dla niemowlaka, możesz wykorzystać też gotowe pudełka prezentowe z klapą.

Ewentualnie przewiąż prezent kokardką – to zdecydowanie najtańszy sposób na pakowanie prezentu dla niemowlaka.