Chcesz kupić prezent dla wnuka, dziecka przyjaciółki czy chrześniaka, a przy tym nie wydawać majątku? Pomimo szalejącej inflacji nadal jest to możliwe! Specjalnie przygotowaliśmy pomysły na prezent dla dziecka do 150 zł, które na pewno przypadną do gustu każdemu maluchowi – temu młodszemu, ale też nieco starszemu.

Prezenty dla dzieci do 150 zł – sprawdzone pewniaki

Nie trać czasu na długie rozmyślanie, co kupić dla dziecka do 150 zł. Zamiast tego od razu przejrzyj nasze propozycje, a później dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym Tutula.

Pamiętaj, aby w trakcie kupowania zwrócić uwagę na wiek dziecka, czasem też na jego płeć, zainteresowania czy też to, co już ma do zabawy czy w pokoiku. Niejednokrotnie niezbędny będzie kontakt z rodzicem, żeby wybrany upominek na pewno wywołał uśmiech na twarzy dziecka czy po prostu był praktyczny. Oto nasze niezawodne propozycje na prezent dla dziecka do 150 zł, które świetnie sprawdzą się tak samo na święta Bożego Narodzenia, jak i na urodziny, imieniny czy dzień dziecka.

Maszyna do popcornu

W pełni bezpieczna maszyna wykonana częściowo z drewna i metalu, która zachwyci każde dziecko. Ta maszyna będzie w stanie wykonać najprawdziwszy popcorn! Maluch będzie mógł się nim zajadać w trakcie oglądania ulubionych bajek czy czytania książeczek.

Bardzo ważne jest to, aby podarować tego typu upominek dla dziecka powyżej 3. roku życia. Dzięki promocji świątecznej możesz kupić maszynę do popcornu poniżej 150 zł.

Kołyska dla lalek Agniello biała

Każda dziewczynka, która uwielbia zabawę lalkami, na pewno będzie zachwycona, gdy dostanie upominek w postaci kołyski dla lalki. Proponujemy ten model, gdyż to polski produkt, który został wymalowany farbami, które nie zagrażają dzieciom. Zdecydowanie będzie to cudowny prezent dla dziecka do 150 zł.

Drewniana kasa fiskalna

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent tak samo dla chłopca, jak i dla dziewczynki będzie kasa fiskalna. Została wykonana z drewna, a do tego wygląda przepięknie. Świetnie sprawdzi się do zabawy w sklep, ale też przy okazji może spełniać też wiele funkcji edukacyjnych. Z jednej strony uczy malucha zachowania w sklepie, ale też doskonali jego umiejętności związane z liczeniem. Do tego tak po prostu zapewnia niesamowitą frajdę podczas zabawy.

Piramida matematyczna

Kolejną ciekawą opcją dla dziecka, które chodzi już do szkoły, będzie piramida matematyczna. Maluch może trenować lub dopiero uczyć się dzięki niej tabliczki mnożenia. Z drugiej strony trenuje tutaj też logiczne myślenie i pracuje nad koncentracją. W dodatku to prezent, który zakupisz za mniej niż 100 zł.

Świnka skarbonka

Naucz dziecko oszczędzania i wartości pieniądza! W tym celu doskonale sprawdzi się skarbonka świnka. To prezent ponadczasowy i to niezależnie od płci. Samą skarbonkę nabędziesz za mniej niż 100 zł, ale zawsze możesz kilka złotych włożyć do samej skarbonki.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jakie prezenty dla dzieci do 150 zł warto kupić, aby maluch był zadowolony, a przy tym nie wydać zbyt dużo pieniędzy.