W tym roku szczególnie trudno jest dopiąć świąteczny budżet. Dlatego bardzo ważne jest to, aby jeszcze uważniej niż zawsze kupować prezenty. Przekonaj się, że z łatwością możesz nabyć prezent dla dziecka do 100 zł, który wywoła jego uśmiech na twarzy, sprawi mu wiele frajdy, a przy tym nie zrujnuje Twojego budżetu domowego. Oto propozycje, które dostępne są w sklepie Tutula.

Propozycje prezentów dla dziecka do 100 zł

Skoczek dla aktywnych kilkulatków

Pierwszą propozycją jest skoczek. To opcja, która gwarantuje wiele śmiechu i frajdy. Szczególnie przypada do gustu aktywnym dzieciom, gdyż będzie mogło ono za jego pomocą skakać lub po prostu na nim siedzieć, zamiast na krześle. W naszym sklepie można zakupić skoczki w wielu różnych kolorach i kształtach.

Konieczne będzie jednak dołożenie 40 gr, gdyż produkt kosztuje 100,4 zł, ale naprawdę jest wart swojej ceny.

Instrumenty muzyczne

Kto powiedział, że prezenty nie mogą pobudzać kreatywności? Jeśli Twoje dziecko kocha muzykę lub marzy, żeby wypróbować swoich sił podczas nauki gry na jakimś instrumencie, to już teraz możesz spełnić to marzenie. W przedziale cenowym do 100 zł znajdziesz przede wszystkim kolorowe, drewniane flety czy dziecięce gitary akustyczne. Niech to będzie wstęp do muzycznej kariery Twojego dziecka i prezent, który Cię nie zrujnuje, ale na pewno wywoła zadowolenie malucha.

Ciekawą wariacją może być także drewniany tor zjeżdżalnia. Nie da się ukryć, że ten prezent szczególnie może przypaść do gustu chłopcom, gdyż w zestawie są też malutkie samochodziki. Do tego produkt połączony jest z cymbałkami, co czyni go wyjątkowym i wielofunkcyjnym.

Drewniane klocki

Zależy Ci na tym, aby prezent gwarantował dobrą zabawę, a przy okazji sprawiał wrażenie sporego i oczywiście nie kosztował więcej niż 100 zł? Zatem postaw na absolutny pewniak, czyli na drewniane klocki. W tej cenie możesz z powodzeniem zakupić zestaw, składający się z aż 100 sztuk! Zdecydowanie można dzięki nim wybudować okazałe budowle.

Jeździk

Kolejną propozycją dla maluchów, która może posłużyć jako prezent do 100 zł dla dziecka, jest jeździk. Jeśli nie wiesz, jak on wygląda, to już spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż tak naprawdę to taki mały rowerek dla bardzo małego dziecka. Z powodzeniem często staje się też pierwszym rowerem. Z drugiej strony pełni on także funkcję chodzika. Dziecko ma siedzisko, na którym siada, ale bez obaw może też stać. Następnie musi odpychać się nóżkami, aby się poruszać. W razie potrzeby możesz też delikatnie popchnąć malucha, aby pojazd się poruszał.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych jeździka, więc warto dopasować go do aranżacji pokoju dziecięcego.

Pluszowe lalki

Kiedy szukasz prezentu do 100 zł dla dziewczynki, to już teraz zdecyduj się na pluszową lalkę. W szczególności lalka Metoo sprawdzi się doskonale jako upominek. Z jednej strony przepięknie wygląda, ale do tego wszystkiego także ma bardzo miłą w dotyku strukturą, przez co aż chce się przytulać tę lalkę. W dodatku ta lalka przebrana jest za różne zwierzątka, np. za pandę, króliczka czy też za kotka.