Mimo że nie ma bardziej dziewczyńskiego koloru niż różowy, to jednak warto zwrócić uwagę na to, że rynek zabawek dla dziewczynek oferuje znacznie więcej barw. W końcu ważniejsze staje się zastosowanie zabawek i to, ile frajdy mogą przynieść dziecku, niż ich kolor. Poznaj designerskie zabawki dla dziewczynek, które na pewno podbiją ich serca.

Pokój dziewczynek — zabawki jako dekoracje

Nie ma piękniejszych zabawek niż te, które skierowane są do dziewczynek. Cechują się one pastelowymi czy też żywymi kolorami, uroczymi kształtami, a często też wyposażone są w designerskie ozdoby. Większość z nich wykonana jest ze szczególną dbałością o szczegóły. W końcu już od najmłodszych lat dziewczynki zwracają uwagę na aspekt wizualny przedmiotów, znajdujących się w ich otoczeniu.

Zwróć uwagę również na to, że w trakcie urządzania pokoju dla dziewczynek nie musisz inwestować w obrazy, figurki czy inne dekoracje. Już samo zakupienie zabawek i rozsądne umieszczenie ich na półkach czy komodzie, sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

X przeuroczych zabawek dla dziewczynek, które musisz kupić

Koniecznie stwórz bajkową krainę, w której każda dziewczynka się zakocha już od pierwszego spojrzenia. Jak? Zakup w sklepie Tutula następujące zabawki dla dziewczynek. Oto kilka przykładowych produktów, które na pewno przypadną do gustu dziewczynkom w różnym wieku.

Lalki

Czy jakaś dziewczynka oprze się zabawie lalką? Nie sądzimy. Zatem koniecznie zadbaj, aby Twoja pociecha miała przynajmniej jedną lalkę. Każda z nich jest wyjątkowa i wbrew pozorom nie wszystkie ubrane są w różowe ubranka! Wybierz tę, która najbardziej zauroczy Twoją księżniczkę.

Wózek dla lalek

Twoje dziecko ma już lalkę? Zatem koniecznie zadbaj o akcesoria, które uatrakcyjnią zabawę. Wybór jest naprawdę szeroki, ale na samym szczycie znajduje się oczywiście wózek dla lalek. Drewniane modele są wyjątkowo modne, ekologiczne i wytrzymałe. Do tego są prześlicznie pomalowane, aby mogły stać się znakomitą ozdobą pokoiku dziewczynki.

Kuchnia zabawkowa

Nie każda kobieta lubi gotować, ale za to niemal każda dziewczynka lubi naśladować swoich rodziców. Dlatego doskonałą zabawką jest kuchnia zabawkowa, która jest bezpieczna i zapewnia zabawy na wiele godzin. Do tego w sklepie Tutula znajdziesz drewniane kuchenki o niepowtarzalnym designie. W dodatku możesz zadbać o wyposażenie dziecięcej kuchni w ekspres do kawy, maszynę do popcornu, drewniane owoce, tort czy nawet serwis do herbaty, aby zabawa była jeszcze realniejsza.

Suche baseny

Dzieci, które odwiedzają parki rozrywki, wprost uwielbiają zabawy w basenach z kulkami. Toteż znakomitym pomysłem jest zakupienie takiego suchego basenu i umieszczenie go w pokoiku dziewczynki czy też chłopca. Dzięki temu, że nie jest używana tutaj woda, to zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i czystości. Sam basen wykonany jest z miłej w dotyku pianki, a piłeczki zapewniają całą masę śmiechu.

Sztalugi

Czym jeszcze uwielbiają bawić się dziewczynki? Oczywiście pisakami, farbami i kredkami. Kiedy dokupisz jeszcze kartki papieru, to masz przepis na udaną zabawę. W pokoju dziewczynki doskonale sprawdzą się też sztalugi do malowania.