Dzieci uwielbiają śledzić, jak tydzień po tygodniu zmienia się ich wzrost. Dlatego też coraz popularniejsze staje się naklejanie na ścianach miarek wzrostu. Przekonaj się, jaka miarka dla dzieci powinna znaleźć się w pokoju Twojego malucha. Wybierz praktyczny dodatek, który ozdobi dziecięcy pokoik.

Na co zwracać uwagę, kupując miarkę wzrostu dla dziecka?

Wybierz miarkę wzrostu dla dzieci, która przez wiele lat pozostanie w doskonałym stanie. Dzięki temu maluch będzie mógł śledzić swój rozwój. Dobrym pomysłem będzie dopasowanie miarki do kolorów, które dominują w pokoju dziecięcym. W ten sposób będzie można zyskać przepiękny, spójny efekt. Poniżej przygotowaliśmy kilka przykładowych miarek dla dzieci, które szczególnie polecamy wybrać.

Miarka dla dzieci – popularne modele

Do oferty naszego sklepu Tutula dodaliśmy kilka prześlicznych miarek dla dzieci, które dopasują się do różnych aranżacji. Sprawdź, który model warto wybrać do pokoju swojej pociechy i dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym. Oto nasze propozycje:

To prześliczna miarka dla dzieci, która jednak najlepiej sprawdzi się w pokoju dziewczynki. Podziałka jest zaznaczona co 10 cm, a z boku widoczne są podpowiedzi, w jakim wieku standardowo maluchy osiągają właśnie taki wzrost. Szaro-różowa kolorystyka pięknie ozdobi pokój dziewczynki.

Produkt wykonany w technologii Easy Dot, co zapewnia mu wysoką jakość oraz ułatwia proces aplikowania miarki.

Tym razem proponujemy miarkę dla dzieci, która świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopców, jak i dziewczynek. Uniwersalna kolorystyka i urocze zwierzątka sprawiają, że na pewno z łatwością dopasujesz ten produkt do pokoju swojego malucha. W tym przypadku podziałka jest co 5 cm. Dziecko ma też sporo miejsca na zaznaczenie, jaki jest jego aktualny wzrost. Ta miarka dla dzieci również została wykonana w technologii Easy Dot.

Wielbicielom przygód na pewno przypadnie do gustu nasza miarka wzrostu dla dzieci z podobiznami balonów. To doskonała ozdoba, która świetnie sprawdzi się głównie w pokoju chłopców, ale bez obaw możesz zakupić ją również dla dziewczynek, jeśli będzie tylko pasowała pod względem kolorystycznym. Ta miarka jest zdecydowanie najdokładniejsza, gdyż podziałka jest co 1 cm. Wykonana w technologii Easy Dot.

Urocza i uniwersalna miarka dla dzieci przedstawiająca zwierzęta oraz drzewko, na którym znajduje się miara od 10 do 140 cm. Dziecko może obserwować swój wzrost co do 1 cm. Wykonana w technologii Easy Dot.

Jeśli poszukujesz miarki, która idealnie dopasujesz się do typowo niebieskiego pokoju Twojego syna lub wnuka, to zdecydowanie postaw na ten produkt. Ta miarka dla dzieci ma kształt piórka i wykonana jest głównie w niebieskich tonach. Ma przedziałki co 10 cm ze wskazówką, ile zazwyczaj lat ma dziecko o takim wzroście. Także wykonana w technologii Easy Dot.