Kupowanie prezentów dzieciom, wnukom czy maluchom z rodziny może spowodować ból głowy. Dlatego kontynuujemy nasz cykl na temat kupowania idealnych prezentów na święta. Tym razem skupiliśmy się na często wyszukiwanych w Google zapytaniach. Okazuje się, że wielu z nas ma problemy ze znalezieniem prezentów dla kilkumiesięcznych dzieci. Z jednej strony chcemy, by prezent wywołał uśmiech, ale też był praktyczny. Już teraz sprawdź, jaki prezent dla 2, 3, 4, 5-miesięcznego dziecka warto kupić na święta.

Jaki prezent dla 2 miesięcznego dziecka?

Prezenty dla maluszków w wieku 2 miesięcy powinny być bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka. Główna aktywność szkraba wtedy odbywa się na plecach, dlatego najlepiej zakupić dla niego upominek dostosowany do jego aktualnych możliwości.

Nie wiesz, jaki prezent dla 2-miesięcznego dziecka? Postaw na Baby Gym stojak edukacyjny. To z jednej strony mata edukacyjna, ale też miejsce zabaw maluszka. Ten niezwykle rozwojowy prezent dba o dziecięcy kręgosłup, uczy przewrotów na brzuch oraz rozwija ruchliwość stawów.

Jaki prezent dla 3 miesięcznego dziecka?

Kiedy chcesz zakupić prezent dla nieco starszego maluszka, to możesz także skusić się na różne maty, ale to niejedyna opcja. Jaki prezent dla 3 miesięcznego dziecko? Zdecydowanie dobrym pomysłem będą szumiące przytulanki, wydające dźwięki. Dobrym przykładem jest tutaj Zazu Szumiąca przytulanka Pies. Dziecko przytulając tę zabawkę, uspokaja się i czuje się w pełni bezpiecznie, gdyż słyszy dźwięk bicia serca i różne kołysanki.

Prezent na święta dla 4 miesięcznego dziecka

Najlepiej dostosuj upominek do wieku dziecka i poziomu jego sprawności. Dlatego właśnie prezent na święta dla 4 miesięcznego malucha to nadal może być mata edukacyjna, ale bardziej kolorowa i z większą liczbą możliwości. Taka właśnie jest YOOKIDOO Mata edukacyjna GYMOTION ACTIVITY. W zestawie dołączono zawieszki do zabawy i chwytania przez maluszka. Co ciekawe to taki prezent, który przyda się na odrobinę dłużej, gdyż później mata może być wykorzystywana do zabawy czy czytania książeczek przez rodzica.

Jaki prezent dla 5 miesięcznego dziecka?

5 miesięcy to już całkiem sporo i oczekiwania oraz potrzeby malucha zaczynają się wyraźnie zmieniać. Na szczęście przychodzimy z kolejną porcją pomysłów na prezent dla dziecka w tym wieku. Dobrym przykładem będą wszelkie maskotki czy przytulanki. Maluch dzięki nim poczuje się bezpieczniej.

Sporą popularnością cieszą się dziś zabawki sensoryczne, które rozwijają takie zmysły maluszka, jak wzrok, słuch oraz dotyk. Naszą propozycją jest DOLCE Zabawka sensoryczna KRÓWKA. Co ciekawe świetnie sprawdzi się także podczas ząbkowania, więc koniecznie zwróć uwagę na ten prezent.

Pamiętaj, aby zawsze kupować prezenty dla kilkumiesięcznych dzieci z certyfikatami i z bezpiecznych dla maluchów materiałów. Święta coraz bliżej, więc przejrzyj ofertę sklepu Tutula, aby uniknąć świątecznego szaleństwa i kupić najlepszy prezent dla 2, 3, 4 czy 5- miesięcznego dziecka.