Chcesz podarować swojemu dziecku wyjątkowe klocki edukacyjne? A może masz około roczne dziecko, które jeszcze nigdy nie układało klocków? W każdej z tych sytuacji możesz wybrać naszą propozycję, czyli piramidkę dla dzieci. Twoja pociecha będzie na pewno zachwycona z takiej zabawki, która przypomina standardowe klocki dla najmłodszych, ale ma znacznie większy rozmach i uatrakcyjnia zabawę. Sprawdź już teraz, jaka drewniana piramida dla dzieci zachwyci Twoje dziecko czy wnuka.

Piramidka dla dzieci – dlaczego warto podarować ją dziecku?

Polecamy szczególnie ekologiczne i bezpieczne dla dzieci piramidki drewniane. Dostępne są w różnych kształtach, kolorach, wykonane są z różnych materiałów i mają wiele różnorodnych funkcji. Możesz też nabyć modele z miękkimi klockami z materiałów i z wypełnieniem antyalergicznym, ale też dostępne są często produkty kartonowe.

Nie brakuje modeli, które zostały przeznaczone do tego, aby łączyć zabawę z nauką, np. liczenia. Jak widzisz, piramidka dla dzieci może być wykorzystywana nie tylko przez dwulatków, ale też przez przedszkolaków, którzy dzięki zabawie mogą uczyć się cyfr, a nawet mnożenia, uczą się rozpoznawać warzywa, owoce czy zwierzątka itd.

Samo układanie klocków w piramidy pomaga w lepszej koordynacji ręką-oko, rozwija umiejętności motoryczne, ale też wzmacnia koncentrację i logiczne myślenie.

Drewniana piramida dla dzieci – jaką wybrać?

Piramidka dla dzieci to doskonała zabawka, która nigdy się nie nudzi, a przy tym daje ogromne możliwości do zabawy i nauki. Warto zaznaczyć, że takimi zabawkami dzieci bawią się już od pokoleń. Być może Ty lub Twoi rodzice czy też dziadkowie także mieliście w domu drewnianą piramidę, którą układaliście w swoim dziecięcym pokoiku czy podczas nauki liczenia.

Ponadczasowość i frajda, jaką daje drewniana piramida dla dzieci, sprawiły, że zdecydowaliśmy się dodać tę zabawkę do oferty sklepu Tutula. W zakładce Piramidy znajdziesz spory wybór tych produktów, a to kilka najpopularniejszych produktów:


TĘCZOWA WIEŻA KWADRAT

Drewniana piramida składająca się z różnokolorowych kloców. Produkt certyfikowany i przeznaczony dla dzieci już od pierwszego roku życia. Jeśli szukasz pierwszych klocków dla swojego malucha, to ten produkt będzie strzałem w dziesiątkę.

PIRAMIDA WIEŻA KLOCKI LAS

Drewniane klocki z liczbami i zwierzątkami w pastelowych kolorach. Przeznaczone dla maluchów od pierwszego roku życia, ale też dla nieco starszych dzieci, które poznają cyferki od 1 do 10.

PIRAMIDA MATEMATYCZNA duża

To drewniana piramida dla starszych dzieci – przedszkolaków lub nawet uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Składa się z 49 elementów, które znacznie przyspieszają naukę mnożenia i dzielenia. Od teraz tabliczka mnożenia będzie banalnie prosta.

PIRAMIDA FARMA ZE ZWIERZĄTKAMI

Wspaniała piramidka drewniana dla dziecka powyżej 2. roku życia. Składa się z kostek i drewnianych zwierzątek. Zadaniem dziecka będzie dopasowanie zagrody do odpowiedniego zwierzaka. Produkt świetnie sprawdzi się na prezent i do nauki rozpoznawania zwierzątek.