Już coraz bliżej prawdziwych, piłkarskich emocji. W końcu wielkimi krokami zbliża się Euro 2020. Z tej okazji możesz zachęcić swojego malucha nie tylko do piłki nożnej, ale też do aktywnego spędzania wolnego czasu. Kto wie, być może dzięki temu wychowasz następcę Lewandowskiego czy Szczęsnego. Poznaj zabawki czy przedmioty, które Twój maluch musi mieć!

Bądź jak Szczęsny – zabawki dla młodych bramkarzy

Jeśli Twój maluch chce zostać bramkarzem, to możesz mu w tym pomóc. Trening połączony z dobrą zabawą zapewnią największą skuteczność. Zacznij od kupienia piłki. Zaraz później wybierz oczywiście bramki.

Na samym początku dla kilkulatka doskonale sprawdzi się bramka piłkarska zestaw 2 sztuk dla dzieci. Są one w pełni bezpieczne, nie zajmują dużo miejsca, więc spokojnie zmieszczą się w pokoju dziecięcym czy też w niewielkim ogródku.

Z czasem, gdy dziecko podrośnie, to warto pomyśleć o odrobinę większym i bardziej profesjonalnym modelu. Tutaj możemy zaproponować bramkę piłkars 215 × 153 cm. Została ona wykonana ze stali nierdzewnej i jest bardzo mobilna oraz łatwa w montażu, a przy tym niezwykle stabilna. Zdecydowanie to model, który najlepiej sprawdzi się na trawiastym podłożu.

Bądź jak Lewandowski – zabawki, dzięki którym strzelisz setki pięknych goli

Twoje dziecko marzy o tym, aby w przyszłości zostać napastnikiem światowej klasy? Zatem koniecznie mu w tym pomóż. Jak? Na samym początku kup dla niego piłkę i zorganizuj zabawę na ogródku. Możesz też zabrać go na orlika czy na inne boisko w okolicy, aby wspólnie pokopać.

Kiedy maluch połknie tego przysłowiowego bakcyla, to pewnie będzie chciało grać jeszcze więcej i więcej.

Szkolenie umiejętności to jedyny klucz do sukcesu. Dlatego przyszły następca Lewandowskiego potrzebuje do tego odpowiednich sprzętów. Świetną propozycją jest bramka piłkarska z matą. Wycięte okrągłe otwory są wyzwaniem dla dziecka, które ma za zadanie tak kopać piłkę, aby w nie trafiać. Trenuje w ten sposób celność, a jak wiesz to najlepsza droga, aby strzelać gole, jak na zawołanie i dorównać takim legendom piłki nożnej, jak właśnie Lewandowski czy nawet Messi.

Pokój fana piłki nożnej

Młody miłośnik footballu pewnie chce otaczać się tym, co kocha najbardziej, czyli piłkarskimi gadżetami. Plakaty, figurki czy książki to za mało. Już teraz zadbaj też o elementy wyposażenia pokoju, które pokocha każdy fan tego sportu. Prawdziwym hitem wśród najmłodszych fanów Lewandowskiego i spółki są mebelki z motywem półki.

W naszym sklepie internetowym Tutula możesz zakupić dla swojego dziecka zestaw piłka stolik + 2 krzesełka w wybranym kolorze – białym, niebieskim czy szarym z dekoracyjnym wizerunkiem piłki. Komplet można wykorzystać do rysowania, odrabiania zadań domowych czy nawet do oglądania pasjonujących meczów reprezentacji Polski.

Poczuj EURO 2020 razem ze sklepem Tutula.