• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy gimnastyczne dla dzieci

Zestawy gimnastyczne dla dzieci. Chcesz zachęcić malucha do aktywności fizycznej, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Przychodzimy z pomocą! W Tutula znajdziesz ciekawe i różnorodne zestawy gimnastyczne przeznaczone dla dzieci już od 1 roku życia. Doskonale rozumiemy, że wzory też są ważne, dlatego dostępne w naszym sklepie produkty występują w wielu wariantach kolorystycznych, tak abyś mogła wybrać ten najbardziej odpowiedni do Twojego malucha.

ZESTAWY GIMNASTYCZNE DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór zestawów gimnastycznych dla dzieci, które będą dekoracją w każdym pokoju. Zestawy gimnastyczne dla dzieci zaprojektowane są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ZESTAWÓW GIMNASTYCZNYCH DLA DZIECI
TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy zestawów gimnastycznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z zestawami gimnastycznymi dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA ZESTAWY GIMNASTYCZNE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za zestawy gimnastyczne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione zestawy gimnastyczne dla dzieci
wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje zestawy gimnastyczne dla dzieci
.

DOSTAWA ZESTAWÓW GIMNASTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z zestawami gimnastycznymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru zestawów gimnastycznych dla dzieci
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI ZESTAWÓW GIMNASTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki zestawów gimnastycznych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT ZESTAWÓW GIMNASTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione zestawy gimnastyczne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów zestawów gimnastycznych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA ZESTAWÓW GIMNASTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie zestawy gimnastyczne dla dzieci  posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji zestawów gimnastycznych dla dzieci 
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421