• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy stolik i krzesełka dla dzieci

Zestawy stolik i krzesełka dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka, na każdą okazję! Komplety składające się ze stolika i krzesełka do pokoju dziecięcego są bezpieczne, niektóre mają zaokrąglone rogi, by uniknąć ryzyka zranienia się. W pokoju Twojego dziecka nie może zabraknąć uroczego zestawu krzesełek ze stolikiem dostępnego  w wielu kolorach.

ZESTAWY STOLIK I KRZESEŁKA DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór zestawów stolika i krzesełek dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości zestawy stolik i krzesełka dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie zestawy stolik i krzesełka dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Zestawy stolik i krzesełka dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ZESTAWÓW STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu zestawów stolika i krzesełek dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup zestawów stolika i krzesełek dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA ZESTAWY STOLIK I KRZESEŁKA DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy zestawów stolika i krzesełek dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za zestawy stolik i krzesełka
dla dzieci, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  •  kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA ZESTAWÓW STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy zestawów stolika i krzesełek dla dzieci:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT ZESTAWÓW STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania zestawów stolika i krzesełek dla dzieci:

1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz zestaw stolik i krzesełka
dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania zestawów stolika i krzesełek
dla dzieci przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego zestawu stolik i krzesełka dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421