• Kategorie
 • Szukaj
 • Zabawki ogrodowe dla dzieci

Zabawki ogrodowe dla dzieci to świetny sposób na zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu oraz rozwijania ich zdolności motorycznych i poznawczych. Zabawki ogrodowe dla dzieci to doskonała inwestycja w rozwój i zdrowie najmłodszych. Dzięki nim dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się aktywną zabawą.

ZABAWKI OGRODOWE DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór zabawek ogrodowych dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości zabawki ogrodowe dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie zabawki ogrodowe  dla dzieci  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednią dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ZABAWEK OGRODOWYCH DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu  zabawek ogrodowych dla dzieci  przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup zabawek ogrodowych dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA ZABAWKI OGRODOWE DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy zabawek ogrodowych dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za zabawki ogrodowe dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA ZABAWEK OGRODOWYCH DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy zabawek ogrodowych dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT ZABAWEK OGRODOWYCH DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania zabawek ogrodowych  dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz zabawki ogrodowe dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania zabawek ogrodowych dla dzieci przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnych zabawek ogrodowych dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421