• Kategorie
 • Szukaj
 • Wózki dla lalek z pościelą

Wózki z pościelą dla lalek stanowią pasujący do wystroju wnętrza element pomieszczenia. Jeden produkt spełnia trzy funkcje - służy do zabawy, nauki chodzenia i koordynowania ruchów oraz w przyszłości także do przechowywania - a przy tym odznacza się bardzo eleganckim wykonaniem. Wózki dla lalek w naszym sklepie dostępne są w wersji z dopasowaną kolorystycznie pościelą.

WÓZKI Z POŚCIELĄ DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór wózków z pościelą jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości wózki z pościelą nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie wózki z pościelą  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY WÓZKÓW Z POŚCIELĄ

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu wózków z pościelą przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup wózków z pościelą .

PŁATNOŚĆ ZA WÓZKI Z POŚCIELĄ

Aby ułatwić Państwu zakupy wózków z pościelą przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za wózki z pościelą
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA WÓZKÓW Z POŚCIELĄ

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy wózków z pościelą:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT WÓZKÓW Z POŚCIELĄ

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania wózków z pościelą:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz wózek z pościelą.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania
wózków z pościelą przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego wózka z pościelą zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421