• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy warsztatowe dla dzieci

Warsztaty i narzędzia na pewno staną się ulubioną rozwijającą zabawką każdego dziecka. Ich niezwykle ciekawy oraz atrakcyjny wygląd (zróżnicowane narzędzia w różnych kolorach) świetnie przyciąga uwagę, zachęcając do skorzystania z oferowanych możliwości. Ze swojego małego majsterkowicza na pewno będziesz mogła być dumna! Przekonaj się sama, prezentując mu warsztaty i narzędzia z naszego sklepu internetowego.

WARSZTATY I NARZĘDZIA DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rozwijających warsztatów i narzędzi dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne warsztaty i narzędzia dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY WARSZTATÓW I NARZĘDZIE DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy warsztatów i narzędzi dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z warsztatami i narzędziami dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA WARSZTATY I NARZĘDZIA DLA DZIECI TUTULA

Płatności za warsztaty i narzędzia dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione warsztaty i narzędzia dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje warsztaty i narzędzia dla dzieci .

DOSTAWA WARSZTATÓW I NARZĘDZI DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z warsztatami i narzędziami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru warsztatów i narzędzi dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI WARSZTATÓW I NARZĘDZI DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki warsztatów i narzędzi dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT WARSZTATÓW I NARZĘDZI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione warsztaty i narzędzia dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów warsztatów i narzędzi dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA WARSZTATÓW I NARZĘDZI DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie warsztaty i narzędzia dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji warsztatów i narzędzi dla dzieci znajdziesz pod linkiem: https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421