• Kategorie
 • Szukaj
 • Drewniane układanki dla dzieci i niemowląt

Drewniane układanki dla dzieci wykonane z naturalnego tworzywa stanowią obecnie hit wśród produktów dla najmłodszych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje drewnianych układanek w różnych kształtach zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieciaków.

DREWNIANE UKŁADANKI DLA DZIECI I NIEMOWLĄT ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości drewniane układanki dla dzieci i niemowląt nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie drewniane układanki dla dzieci i niemowląt poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH UKŁADANEK DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE UKŁADANKI DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Aby ułatwić Państwu zakupy drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za drewniane układanki dla dzieci i niemowląt
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA DREWNIANYCH UKŁADANEK DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT DREWNIANYCH UKŁADANEK DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz drewniane układanki dla dzieci i niemowląt.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnych drewnianych układanek dla dzieci i niemowląt zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421