• Kategorie
 • Szukaj
 • Traktorki dla dzieci

Traktorki dla dzieci to zabawki, które umożliwiają dziecku rozwijanie swoich umiejętności motorycznych i kreatywności, jednocześnie dostarczając wiele radości i zabawy. W sklepie Tutula oferujemy różne modele traktorków dla dzieci, które cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych.

Brak produktów do wyświetlenia

TRAKTORKI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór traktorków dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości traktorki dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie traktorki poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY TRAKTORKÓW DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu traktorków dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup traktorków dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA TRAKTORKI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy traktorków dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za traktorki
dla dzieci, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA TRAKTORKÓW DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy traktorków dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT TRAKTORKÓW DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania traktorków dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz traktorek dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania traktorków dla dziecka przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego traktorka dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421