• Kategorie
  • Szukaj
  • Toaletki i organizery dla dzieci

Toaletki i organizery dla dzieci to wyjątkowe przedmioty dla każdej małej dziewczynki, która uwielbia zbierać drobne ozdoby, gromadzić kredki, gumki do włosów i wiele innych małych skarbów. Toaletka czy organizer pozwolą umieścić wszystko "na swoim" miejscu, a przy okazji sprawią, że kącik małej księżniczki będzie jeszcze piękniejszy.

TOALETKI I ORGANIZERY DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór toaletek i organizerów dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości toaletki i organizery dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie toaletki i organizery dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Toaletki i organizery dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY TOALETEK I ORGANIZERÓW DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu toaletek i organizerów dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup toaletek i organizerów dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA TOALETKI I ORGANIZERY DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy toaletek i organizerów dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za toaletki i organizery
dla dzieci, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA TOALETEK I ORGANIZERÓW DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy toaletek i organizerów dla dzieci:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT TOALETEK I ORGANIZERÓW DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania toaletek i organizerów dla dzieci:

1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz toaletki i organizery
dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania toaletek i organizerów
dla dzieci przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnych toaletek i organizerów dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421