• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice stojące dla dzieci

Tablice stojące dla dzieci to praktyczne i wszechstronne narzędzie edukacyjne, które pomaga dzieciom w nauce poprzez interaktywne i wizualne metody. Dzięki tablicom stojącym dzieci mogą uczyć się i ćwiczyć matematykę, pisarstwo, rysowanie, czy też rozwijać zadania z geografii czy historii. W sklepie Tutula oferujemy tablice stojące wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, co pozwala na długotrwałe i bezpieczne korzystanie z nich.

TABLICE STOJĄCE DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór tablic stojących dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając tablice stojące dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC STOJĄCYCH DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy tablic stojących dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z tablicami stojącymi dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE STOJĄCE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za tablice stojące dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione tablice stojące dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje tablice stojące dla dzieci.

DOSTAWA TABLIC STOJĄCYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z tablicami stojącymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru tablic stojących dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI TABLIC STOJĄCYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki tablic stojących dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT TABLIC STOJĄCYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione tablice stojące dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów tablic stojących dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA TABLIC STOJĄCYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie tablice stojące dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji tablic stojących dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421