• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice manipulacyjne dla dzieci i niemowląt

Tablice manipulacyjne dają możliwość nauki przez zabawę już od najmłodszych lat. W przyszłości dziecko będzie Ci wdzięczne za to, w jaki sposób jako rodzic zadbałaś o jego rozwój. Dzięki dużemu wyborowi tablic manipulacyjnych w sklepie Tutula, to będzie świetna zabawka na lata.

TABLICE MANIPULACYJNE TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór tablic manipulacyjnych dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne tablice manipulacyjne z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC MANIPULACYJNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy tablic manipulacyjnych w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z tablicami manipulacyjnymi starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE MANIPULACYJNE TUTULA

Płatności za tablice manipulacyjne możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione tablice manipulacyjne wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje tablice manipulacyjne.

DOSTAWA TABLIC MANIPULACYJNYCH TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z tablicami manipulacyjnymi. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru tablic manipulacyjnych w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI TABLIC MANIPULACYJNYCH TUTULA

Koszt wysyłki tablic manipulacyjnych jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT TABLIC MANIPULACYJNYCH TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione tablice manipulacyjne? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów tablic manipulacyjnych z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA TABLIC MANIPULACYJNYCH TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie tablice manipulacyjne posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji tablic manipulacyjnych znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421