• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice magnetyczne dla dzieci

Tablice magnetyczne dla dzieci to popularna zabawka edukacyjna, która może pomóc w nauce pisania, rysowania i liczenia, a także w rozwijaniu kreatywności i wyobraźni. Tablice magnetyczne są łatwe do czyszczenia, co pozwala na wielokrotne używanie ich podczas zabawy i nauki.

TABLICE MAGNETYCZNE DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór tablic magnetycznych dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając tablice magnetyczne dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC MAGNETYCZNYCH DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy tablic magnetycznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z tablicami magnetycznymi dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE MAGNETYCZNE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za tablice magnetyczne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione tablice magnetyczne dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje tablice magnetyczne dla dzieci.

DOSTAWA TABLIC MAGNETYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z tablicami magnetycznymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru tablic magnetycznych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI TABLIC MAGNETYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki tablic magnetycznych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT TABLIC MAGNETYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione tablice magnetyczne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów tablic magnetycznych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA TABLIC MAGNETYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie tablice magnetyczne dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji tablic magnetycznych dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421