• Kategorie
 • Szukaj
 • Tablice kredowe do pisania dla dzieci

Tablice kredowe do pisania dla dzieci są popularne ze względu na wiele korzyści, jakie niosą dla rozwoju dziecka. Używanie tablic kredowych pomaga w rozwijaniu umiejętności pisania i rysowania, poprawia motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się również planowania i organizacji swoich myśli, co może być pomocne w szkole.

TABLICE KREDOWE DO PISANIA DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór tablic kredowych do pisania dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości tablice kredowe do pisania dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie tablice kredowe do pisania dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC KREDOWYCH DO PISANIA DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu tablic kredowych do pisania dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup tablic kredowych do pisania dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE KREDOWE DO PISANIA DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy tablic kredowych do pisania dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za tablice kredowe do pisania dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym 
 • blikiem 
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA TABLIC KREDOWYCH DO PISANIA DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy tablic kredowych do pisania dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 •  za pośrednictwem Poczty Polskiej
 •  za pośrednictwem Paczki w RUCHu 
 • do paczkomatów InPost

ZWROT TABLIC KREDOWYCH DO PISANIA DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania tablic kredowych do pisania dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2.  Określasz szczegóły przesyłki
 3.  Odsyłasz paczkę 
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz tablicę kredową do pisania dla dziecka
.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania tablic kredowych do pisania dla dzieci
przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej tablicy kredowej do pisania dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421