• Kategorie
 • Szukaj
 • Drewniane tablice z literkami dla dzieci

Drewniane tablice z literkami dla dzieci są popularne ze względu na wiele korzyści, jakie niosą dla rozwoju dziecka. Kupując je w sklepie Tutula, możesz mieć pewność, że wybierzesz produkt wysokiej jakości, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dziecka.

DREWNIANE TABLICE Z LITERKAMI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór drewnianych tablic z literkami dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości drewniane tablice z literkami dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie drewniane tablice z literkami dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH TABLIC Z LITERKAMI DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu drewnianych tablic z literkami dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup drewnianych tablic z literkami dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE TABLICE Z LITERKAMI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy drewnianych tablic z literkami dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za drewniane tablice z literkami dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym 
 • blikiem 
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA DREWNIANYCH TABLIC Z LITERKAMI DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy drewnianych tablic z literkami dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 •  za pośrednictwem Poczty Polskiej
 •  za pośrednictwem Paczki w RUCHu 
 • do paczkomatów InPost

ZWROT DREWNIANYCH TABLIC Z LITERKAMI DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania drewnianych tablic z literkami  dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2.  Określasz szczegóły przesyłki
 3.  Odsyłasz paczkę 
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz drewnianą tablicę z literkami dla dziecka
.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania drewnianych tablic z literkami dla dzieci
przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej drewnianej tablicy z literkami dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421