• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice do pisania dla dzieci

Tablice do pisania dla dzieci to doskonała zabawka, która może pomóc w rozwijaniu umiejętności pisania, rysowania i liczenia. Korzyści z używania tablic do pisania są liczne. Dzieci uczą się poprawnie trzymać ołówek lub kredę, doskonalą swoją motorykę małą i umiejętności pisania, a także rozwijają wyobraźnię i kreatywność, rysując na tablicy.

TABLICE DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór tablic do pisania dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając tablice do pisania dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC DO PISANIA DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy tablic do pisania dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z tablicami do pisania dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

Płatności za tablice do pisania dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione tablice do pisania dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje tablice do pisania dla dzieci.

DOSTAWA TABLIC DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z tablicami do pisania dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru tablic do pisania dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI TABLIC DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki tablic do pisania dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT TABLIC DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione tablice do pisania dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów tablic do pisania dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA TABLIC DO PISANIA DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie tablice do pisania dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji tablic do pisania dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421