• TABORET RONDO

TABORET RONDO

Kolor zewnętrzny
245.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

TABORET RONDO

Taboret Rondo to drewniane siedzisko bez oparcia, stanowiące komplet ze Stolikiem Rondo. Oba meble tworzą bezpieczną i gustowną i w pełni dostępną przestrzeń dla malucha. Taboret Rondo jest uniwersalny i wytrzymały. Dziecko z łatwością sięgnie po wszystkie przedmioty dzięki specjalnie dobranym wymiarom mebla. Tym samym maluch będzie uczył się samodzielności.

Mebel idealnie sprawdzi się nie tylko w dziecięcym pokoju ale wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć dziecku kącik do zabaw. 

Siedzisko taboretu wspiera się na skrzyżowanych płytach z charakterystycznym, kolistym podcięciem. Tworzy ono wysoki, efektowny łuk. Fantazyjna forma Taboretu Rondo sprawia, że można wykorzystać go również do zabawy jak, tor samochodowy czy kolejka wykorzystując półkola jako tunele.

Mebel posiada wygładzone, zaokrąglone kształty. Jego siedzisko wykonano z płyty MDF a nogi ze sklejki o grubości 10 mm. Taboret wyjątkowo szybko i sprawnie można zmontować oraz zdemontować bez stosowania narzędzi. Poszczególne elementy nakładają się na siebie, tworząc stabilną całość.

Nogi taboretu wykonane są z liściastej sklejki klasy AA o grubości 10 mm, siedzisko to laminowana płyta MDF o grubości 16 mm.
 

 

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.
 

 

Wymiary:

Wymiar siedziska: 29 cm x 29 cm, wysokość taboretu 29 cm.

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.