• Kategorie
  • Szukaj
  • Sztalugi dla dzieci

Sztalugi dla dzieci proponowane przez nasz sklep zapewnią Twojemu maluchowi wszystko, co tylko będzie mu potrzebne. W zestawie znajdują się nie tylko sztalugi, ale również rysownice, farby akrylowe, pędzle, paletki do mieszania farb, kolorowanki oraz blok rysunkowy. Świetnie sprawdzą się jako prezent zarówno dla młodszego, jak i starszego chłopca lub dziewczynki.

SZTALUGI DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy sztalugi dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne sztalugi dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY SZTALUG DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy sztalug dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki ze sztalugami dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA SZTALUGI DLA DZIECI TUTULA

Płatności za sztalugi dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione sztalugi dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje sztalugi dla dzieci.

DOSTAWA SZTALUG DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze sztalugami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru sztalug dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI SZTALUG DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki sztalug dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT SZTALUG DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione sztalugi dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów sztalug dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA SZTALUG DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie sztalugi dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji sztalug dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421