• Kategorie
  • Szukaj
  • Sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci

Sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci. Jeśli Twoje dziecko przejawia wyjątkową chęć do malowania nie tylko po czystej kartce papieru, zapewnij mu możliwość artystycznego wyrażania. Pomogą ci w tym sztalugi i zestawy artystyczne dostępne w naszym sklepie internetowym przeznaczone dla najmłodszych.

SZTALUGI I ZESTAWY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY SZTALUG I ZESTAWÓW ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy sztalug i zestawów artystycznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki ze sztalugami i zestawami artystycznymi dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA SZTALUGI I ZESTAWY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci.

DOSTAWA SZTALUG I ZESTAWÓW ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze sztalugami i zestawami artystycznymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru sztalug i zestawów artystycznych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI SZTALUG I ZESTAWÓW ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki sztalug i zestawów artystycznych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT SZTALUG I ZESTAWÓW ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów sztalug i zestawów artystycznych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA SZTALUG I ZESTAWÓW ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie sztalugi i zestawy artystyczne dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji sztalug i zestawów artystycznych dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421