• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoliki i krzesła dla dzieci

Stoliki i krzesła dla dzieci wcale nie muszą być nudne. W naszym sklepie mają Państwo ogromy wybór stolików i krzesełek zarówno praktycznych, solidnie wykonanych ale również kolorowych, z pomysłem. Pragniemy aby wyposażenie dziecięcego pokoju, takie jak stoliki i krzesła spełniało swoje funkcje, jednocześnie stanowiąc niepowtarzalną, indywidualnie skomponowaną dekorację.

STOLIKI I KRZESEŁKA DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór stolików i krzesełek dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając stoliki i krzesełka dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy stolików i krzesełek dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki ze stolikami i krzesełkami dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA STOLIKI I KRZESEŁKA DLA DZIECI TUTULA

Płatności za stoliki i krzesełka dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione stoliki i krzesełka dla dzieci
 wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje stoliki i krzesełka dla dzieci
.

DOSTAWA STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze stolikami i krzesełkami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru stolików i krzesełek dla dzieci
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki stolików i krzesełek dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione stoliki i krzesełka dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów stolików i krzesełek dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA STOLIKÓW I KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie stoliki i krzesełka dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji stolików i krzesełek dla dzieci
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421