• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoliki dla dzieci

Stoliki dla dzieci dostępne w Tutula są stabilne, na czterech nóżkach, więc nie stwarzają zagrożenia wywrócenia się, kiedy maluch oprze się o blat. Niektóre ze stolików do pokoju dziecięcego dodatkowo wyposażone są w ukryty schowek pod blatem, który przyda się do przechowywania kredek i kartek do rysowania.

Brak produktów do wyświetlenia

STOLIKI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór stolików dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości stoliki dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie stoliki dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Drewniane stoliki dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY STOLIKÓW DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu stolików dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup stolików dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA STOLIKI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy stolików dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za stoliki
dla dzieci, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA STOLIKÓW DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy stolików dla dzieci:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT STOLIKÓW DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania stolików dla dzieci:

1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz stoliki
dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania stolików
dla dzieci przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego stolika dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421