• Kategorie
  • Szukaj
  • Stojaki edukacyjne dla dzieci

Stojaki edukacyjne dla niemowląt wyróżniają się ciekawymi elementami w różnych kolorach, które pobudzają wzrok, zachęcają do eksplorowania rączkami, rozwijają funkcje motoryczne i logiczne myślenie. Stojaki edukacyjne w sklepie Tutula są przy tym estetyczne i prezentują się po prostu ładnie, więc będą pasować do każdej aranżacji.

STOJAKI EDUKACYJNE DLA NIEMOWLĄT TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rozwijających stojaków edukacyjnych dla niemowląt, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając stojaki edukacyjne dla niemowląt z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy stojaków edukacyjnych dla niemowląt w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki ze stojakami edukacyjnymi dla niemowląt starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA STOJAKI EDUKACYJNE DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Płatności za stojaki edukacyjne dla niemowląt możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
stojaki edukacyjne dla niemowląt wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje stojaki edukacyjne dla niemowląt.

DOSTAWA STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze stojakami edukacyjnymi dla niemowląt. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru
stojaków edukacyjnych dla niemowląt w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Koszt wysyłki stojaków edukacyjnych dla niemowląt jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione stojaki edukacyjne? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów stojaków edukacyjnych dla niemowląt z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT TUTULA

Jeśli zamówiony przez Ciebie stojak edukacyjny posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
stojaków edukacyjnych dla niemowląt znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421