• Kategorie
  • Szukaj
  • Stojaki do kosza mojżesza

Stojaki do kosza Mojżesza stworzone są do użytku przez maluchy, które nie potrafią jeszcze siedzieć ani się obracać. Łatwo i wygodnie je transportować ponieważ są składane. Na pewno stojaki do kosza Mojżesza dostępne w Tutula okażą się przydatne podczas usypiania niemowlaka.

STOJAKI DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy stojaki do kosza Mojżesza dla niemowląt, które pomogą przy usypianiu malucha. Wszystkie stojaki do kosza Mojżesza poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY STOJAKÓW DO KOSZA MOJŻESZA W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy stojaków do kosza Mojżesza w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki ze stojakami do kosza Mojżesza starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA STOJAKI DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

Płatności za stojaki do kosza Mojżesza możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione stojaki do kosza Mojżesza wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje stojaki do kosza Mojżesza.

DOSTAWA STOJAKÓW DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze stojakami do kosza Mojżesza. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru stojaków do kosza Mojżesza w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI STOJAKÓW DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

Koszt wysyłki stojaków do kosza Mojżesza jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT STOJAKÓW DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione stojaki do kosza Mojżesza? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów stojaków do kosza Mojżesza z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA STOJAKÓW DO KOSZA MOJŻESZA TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie stojaki do kosza Mojżesza posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji stojaków do kosza Mojżesza znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421