• Kategorie
  • Szukaj
  • Stojący namiot tipi dla dzieci do pokoju

Stojący namiot tipi dla dzieci w Tutula to ogromny wybór wśród kolorów i wzorów. W naszym sklepie znajdzie się idealny namiot stojący dla każdej małej księżniczki i baza dla każdego małego agenta. Nie czekaj i przejrzyj nasz asortyment, na pewno wybierzesz coś spośród dziesiątek różnych modeli.

STOJĄCY NAMIOT TIPI DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór stojących namiotów dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając stojące namioty dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY STOJĄCYCH NAMIOTÓW TIPI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy stojących namiotów tipi do pokoju dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki ze
stojącymi namiotami tipi do pokoju starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA STOJĄCE NAMIOTY TIPI DO POKOJU TUTULA

Płatności za stojące namioty tipi do pokoju dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
stojące namioty tipi do pokoju wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje stojące namioty tipi do pokoju.

DOSTAWA STOJĄCYCH NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień ze stojącymi namiotami tipi. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru stojących namiotów tipi
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI STOJĄCYCH NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIECKA TUTULA

Koszt wysyłki stojących namiotów tipi jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT STOJĄCYCH NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU TUTULA

Chcesz zwrócić zamówiony stojący namiot tipi do pokoju? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów stojących namiotów tipi z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA STOJĄCYCH NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU TUTULA

Jeśli zamówiony przez Ciebie stojący namiot tipi posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
stojących namiotów tipi znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421