• Kategorie
 • Szukaj
 • Skoczki dla dzieci

Skoczki dla dzieci są uwielbiane przez najmłodszych, świetnie sprawdzają się dla maluchów, które są bardzo aktywne. Spędź ze swoim dzieckiem aktywnie czas, zapewniając mu jednocześnie rozwój zmysłów i super zabawę.  Skoczek może służyć do zabawy w domu, jak również w ogrodzie na trawie. Czasami stanowi także alternatywę dla domowego siedziska.

 

 

SKOCZKI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór skoczków dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości skoczki dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie skoczki poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Skoczki dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY SKOCZKÓW DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu skoczków dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup skoczków dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA SKOCZKI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy skoczków dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za skoczki dla dzieci, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA SKOCZKÓW DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy skoczków dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT SKOCZKÓW DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania skoczków dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz skoczki dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania skoczków dla dziecka przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego skoczka dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421