• SAMOLOT Z KLOCKÓW TĘCZA MAXI

SAMOLOT Z KLOCKÓW TĘCZA MAXI -drewniana, ekologiczna zabawka konstrukcyjna dla najmłodszych

Wymiary 44,5 x 20 x 20 cm, skrzydło 50 x 10 x 1,2 cm
145.55
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12
Kurier 12
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

Drewniane zabawki to obecnie hit wśród produktów dla dzieci. Różne odmiany klocków to nie tylko w pełni bezpieczne i atrakcyjne wizualnie produkty – to przede wszystkim zabawki ekologiczne, które pozwalają od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak ważne jest otaczanie się przedmiotami przyjaznymi środowisku.

Sprawdź pozostałą gamę drewnianych klocków i zabawek na Tutula i kupuj świadomie.

Samolot z klocków maxi w kolorach tęczy

Samolot z tęczowych klocków dostarczy niesamowitych wrażeń małemu pilotowi. Zwłaszcza, że drewniana zabawka daje możliwość konstruowania budowli na jakie tylko pozwoli wyobraźnia malucha.

Ruchome śmigło samolotu sprawi dziecku ogromną frajdę. Ćwiczenie koncentracji i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poznawanie kolorów i kształtów jest nieuniknione podczas zabawy naszymi klockami.

Drewniany samolot  wykonany jest z drewna dostarczanego wyłącznie przez certyfikowanych dostawców  FSC®. Malowana ręcznie i lakierowana ekologicznymi, nietoksycznymi farbami. Drewno jest starannie szlifowane by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi. Nadaje się dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Zabawka, którą Państwu  prezentujemy jest wytwarzana w całości ręcznie. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, ręcznie malowany. Dlatego poszczególne egzemplarze mogą się między sobą różnić.

Wymiary :

  • samolot : 44,5 x 20 x 20 cm,
  • skrzydło : 50 x10 1,2 cm


Wiek 2+
Użytkowanie zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek
Certyfikaty atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE, Certyfikat UE (znak CE)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.