• Kategorie
 • Szukaj
 • Rowerki dla dzieci

Rowerki dla dzieci rozwijają umiejętności motoryczne, poprawiają kondycję fizyczną, uczą samodzielności i niezależności. Nauczenie dziecka jazdy na rowerze to nie tylko świetna zabawa, ale również ważny krok w rozwoju fizycznym i emocjonalnym dziecka. Jeśli poszukujesz rowerków dla dzieci, to w Tutula znajdziesz szeroki wybór różnych modeli, dostosowanych do różnych grup wiekowych i potrzeb.

ROWERKI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór rowerków dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości rowerki dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie rowerki dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ROWERKÓW DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu rowerków dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup rowerków dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA ROWERKI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy rowerków dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za rowerki dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym 
 • blikiem 
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA ROWERKÓW DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy rowerków dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 •  za pośrednictwem Poczty Polskiej
 •  za pośrednictwem Paczki w RUCHu 
 • do paczkomatów InPost

ZWROT ROWERKÓW DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania rowerków dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2.  Określasz szczegóły przesyłki
 3.  Odsyłasz paczkę 
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz rowerek dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania rowerków dla dzieci przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego rowerku dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421