• Kategorie
 • Szukaj
 • Rowerki biegowe dla dzieci

Rowerki biegowe to wspaniałe narzędzie dla dzieci, które uczą się jeździć na rowerze. Te małe jednoślady, zwane również rowerkami biegowymi, pomagają maluchom nauczyć się balansować i utrzymywać równowagę, co jest kluczowe w nauce jazdy na rowerze. Sprawdź ofertę rowerków biegowych w sklepie Tutula, wybierz najlepszy dla swojego dziecka.

ROWERKI BIEGOWE DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór rowerków biegowych dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości rowerki biegowe dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkierowerki biegowe dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ROWERKÓW BIEGOWYCH DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu rowerków biegowych dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup rowerków biegowych dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA ROWERKI BIEGOWE DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy rowerków biegowych dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za rowerki biegowe dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA ROWERKÓW BIEGOWYCH DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy rowerków biegowych dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT ROWERKÓW BIEGOWYCH DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania rowerków biegowych dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz rowerek biegowy dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania rowerków biegowych dla dzieci  przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego rowerku biegowego dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421