• ROLLER BALL - ZABAWKA MONTESSORI

ROLLER BALL - ZABAWKA MONTESSORI

Kolor zewnętrzny
Wiek 3+
690.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Średnia dostępność

ROLLER BALL - ZABAWKA MONTESSORI

Gra polega na wrzucaniu piłeczek w odpowiednie otwory i zebranie jak największej ilości punktów. Zręcznościowa gra dla dzieci uczy prostych działań matematycznych, pozwala ćwiczyć koncentrację a jednocześnie pobudza motorykę dziecka.

Roller Ball to jednoczesne ćwiczenia dla ciała i umysłu dziecka.

Zestaw zawiera komplet piłeczek dla każdego gracza.

Dziecko wybierając odpowiednie otwory opracowuje własną strategię gry co niesamowicie rozwija procesy myślowe i sprawność manualną dziecka. Dziecko opanowuje jakże niezbędną sztukę koncentracji. Aktywacja obu półkul mózgowych aktywowana jest naprzemiennie podczas zabawy. 

Zabawka ma kształt kamieniczek tak jak cała linia mebli i zabawek. Elastyczna rurka, w którą wrzuca się piłeczki została przeplecione przez poszczególne piętra. U wylotu oznaczone są konkretne wartości punktów.

Najwyżej punktowanym otworem jest łukowate “wejście główne”.  Gra jest przeznaczona maksymalnie dla trzech osób. Każdy z graczy dysponuje kompletem 3 piłeczek o średnicy 2,5 cm.

Roller Ball nadaje się do zabawy dla dzieci młodszych oraz nieco starszych. Jest to świetna rozrywka również dla całej rodziny.

Zabawka została wykonana z drewnianych, ręcznie obrabianych elementów, które można samodzielnie złożyć. Montaż odbywa się bez użycia gwoździ oraz odrębnych elementów spajających.

Roller Ball jest dostępny w różnych kolorach

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 

 

Wymiary:

Wysokość 82 cm; szerokość 48 cm; długość 45 cm

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.