• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane puzzle dla dzieci

Drewniane puzzle dla dzieci to najlepszy sposób na naukę cierpliwości i dokładności, a także na wykorzystanie wyobraźni i kreatywności. Puzzle ze sklepu Tutula pozwolą od początku otaczać malucha solidnie wykonanymi produktami z tworzyw bezpiecznych zarówno dla niego, jak i dla planety.


DREWNIANE PUZZLE TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rozwijających drewnianych puzzli dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając drewniane puzzle dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH PUZZLI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy drewnianych puzzli dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z drewnianymi puzzlami dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE PUZZLE DLA DZIECI TUTULA

Płatność za drewniane puzzle dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione drewniane puzzle dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje drewniane puzzle dla dzieci.

DOSTAWA DREWNIANYCH PUZZLI DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z drewnianymi puzzlami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru drewnianych puzzli dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI DREWNIANYCH PUZZLI DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki drewnianych puzzli dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT DREWNIANYCH PUZZLI DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione drewniane puzzle dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów drewnianych puzzli dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA DREWNIANYCH PUZZLI DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie drewniane puzzle dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji drewnianych puzzli dla dzieci znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421