• Kategorie
  • Szukaj
  • Pomocnik kuchenny / kitchen helper

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata i chętnie próbuje nowych rzeczy, to nie wahaj się ani chwili, by mu to umożliwiać! Zadbaj tylko o jego bezpieczeństwo, szczególnie w kuchni. Gotujcie wspólnie - to może być nie tylko wspaniała okazja do nauki nowych czynności i do zwiększania samodzielności malucha, ale też do wspólnego spędzenia czasu. Dziecko może mieszać, przesypywać, przelewać, a nawet i kroić składniki, musi jedynie mieć dostęp do blatu, najlepiej będąc obok Ciebie. Dzięki temu jako odpowiedzialny rodzic będziesz mógł mieć wszystko pod kontrolną przez cały czas.

Tutula oferuje huśtawki i hamaki, które oprócz spełniania swojej praktycznej funkcji – czyli relaksacyjnej i “zabawowej” - mogą pełnić funkcję dekoracyjną. To piękne konstrukcje, do których wykorzystane zostały ciekawe materiały w modnej palecie kolorystycznej. Sprawdzą się zatem jako ozdoba każdej aranżacji. Świetnie odnajdą się na przykład w domach urządzonych w stylu boho.

Do wyboru są modele typu kokony, typu bocianie gniazdo/krzesło brazylijskie lub też modele kubełkowe. Te ostatnie, czyli kubełkowe to najlepsze rozwiązanie dla małych dzieci, ponieważ zapewniają większą stabilność siedziska i mają drewniane zabezpieczenie w swojej konstrukcji.

Jeśli nie dla Twojego dziecka, to może zakupisz bujawkę dla siebie?