• Kategorie
  • Szukaj
  • Półki i szafki do pokoju dziecięcego

Półki i szafki do pokoju dziecięcego jakie znajdziecie w Tutula to prawdziwe cudeńka, które będą dekoracją każdego pokoju. Kto powiedział, że półki i szafki dla dzieci muszą być nudne? Odpowiedni wzór i kolor z pewnością przypadnie do gustu maluchowi, a jednocześnie będzie ozdobą wnętrza.

PÓŁKI I SZAFKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór półek i szafek do pokoju dziecięcego, które będą dekoracją w każdym pokoju. Półki i szafki do pokoju dziecięcego zaprojektowane są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY PÓŁEK I SZAFEK DO POKOJU DZIECIĘCEGO
TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy półek i szafek do pokoju dziecięcego w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z półkami i szafkami do pokoju dziecięcego
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA PÓŁKI I SZAFKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Płatności za półki i szafki do pokoju dziecięcego możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione półki i szafki do pokoju dziecięcego
wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje półki i szafki do pokoju dziecięcego
.

DOSTAWA PÓŁEK I SZAFEK DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z półkami i szafkami do pokoju dziecięcego. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru półek i szafek do pokoju dziecięcego
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI PÓŁEK I SZAFEK DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Koszt wysyłki półek i szafek do pokoju dziecięcego   jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT PÓŁEK I SZAFEK DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione półki i szafki do pokoju dziecięcego? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów półek i szafek do pokoju dziecięcego z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA PÓŁEK I SZAFEK DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie półki i szafki do pokoju dziecięcego posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji półek i szafek do pokoju dziecięcego
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421