• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie pokoju dziecka

Wyposażenie pokoju dziecka to ważny element rozwoju dziecka na każdym jego etapie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciekawe propozycje wyposażenia pokoju dla dzieci w różnym wieku, które zainteresują każdego. Dziecięce pokoje to moc wyobraźni, która należy do maluchów. To właśnie one kreują ten wspaniały świat znajdujący się w jednym pomieszczeniu.

WYPOSAŻENIE POKOJU DZIECKA TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór wyposażenia pokoju dla dzieci w różnym wieku. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne wyposażenie pokoju z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY WYPOSAŻENIA POKOJU DZIECKA TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy wyposażenia pokoju w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z wyposażeniem pokoju starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA WYPOSAŻENIE POKOJU DZIECKA TUTULA

Płatność za wyposażenie pokoju możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówienie wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje wyposażenie pokoju dziecka.

DOSTAWA WYPOSAŻENIA POKOJU DZIECKA TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z wyposażeniem pokoju dziecka. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru wyposażenia pokoju dziecka w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI WYPOSAŻENIA POKOJU DZIECKA TUTULA

Koszt wysyłki wyposażenia pokoju dziecka jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT WYPOSAŻENIA POKOJU DZIECKA TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione wyposażenie pokoju dziecka? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów wyposażenia pokoju z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA WYPOSAŻENIA POKOJU DZIECKA TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie wyposażenie pokoju dziecka posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421