• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt

Drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią idealny pomysł na to, by zająć najmłodszych przez długi czas. Nie tylko bardzo atrakcyjnie się prezentują pod względem wizualnym, ale są również wykonane z naturalnych materiałów, przez co nie musisz się martwić o bezpieczeństwo maluchów.

DREWNIANE POJAZDY DLA DZIECI I NIEMOWLĄT W TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH POJAZDÓW DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z drewnianymi pojazdami dla dzieci i niemowląt starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.
 

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE POJAZDY DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA

Płatność za  drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt.
 

DOSTAWA DREWNIANYCH POJAZDÓW DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA
 

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z drewnianymi pojazdami dla dzieci i niemowląt. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI DREWNIANYCH POJAZDÓW DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA

Koszt wysyłki drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT DREWNIANYCH POJAZDÓW DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA DREWNIANYCH POJAZDÓW DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie drewniane pojazdy dla dzieci i niemowląt posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji drewnianych pojazdów dla dzieci i niemowląt znajdziesz pod linkiem:https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421