• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie placu zabaw dla dzieci

Wyposażenie placu zabaw dla dzieci. Przydomowy plac zabaw to gwarancja bezpiecznej zabawy dla maluchów. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne wyposażenie placu zabaw, dzięki którym stworzysz świetne miejsce do zabawy zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Stwórz swojemu dziecku wymarzoną krainę, w której będzie rozwijał kreatywność i poznawał nowe, niesamowite rzeczy.

WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór wyposażenia placu zabaw dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając wyposażenie placu zabaw dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY WYPOSAŻENIA PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy wyposażenia placu zabaw dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z wyposażeniem placu zabaw dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Płatności za wyposażenie placu zabaw dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione wyposażenie placu zabaw dla dzieci
 wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje wyposażenie placu zabaw dla dzieci
.

DOSTAWA WYPOSAŻENIA PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z wyposażeniem placu zabaw dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru wyposażenia placu zabaw dla dzieci
  w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI WYPOSAŻENIA PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki wyposażenia placu zabaw dla dzieci  jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT WYPOSAŻENIA PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione wyposażenie placu zabaw dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów wyposażenia placu zabaw dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA WYPOSAŻENIA PLACU ZABAW DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie wyposażenie placu zabaw dla dzieci posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji wyposażenia placu zabaw dla dzieci
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421