• Kategorie
 • Szukaj
 • Drewniane piramidy dla dzieci i niemowląt

Drewniane piramidy dla dzieci stworzone z myślą o najmłodszych nigdy nie wychodzą z mody! Proponowane przez nasz sklep drewniane piramidy idealnie sprawdzają się od pokoleń, stanowiąc elementy przydatne w trakcie pierwszej lekcji kolorów, kształtów oraz sprawności manualnej malucha.

DREWNIANE PIRAMIDY DLA DZIECI I NIEMOWLĄT ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości drewniane piramidy dla dzieci i niemowląt nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie drewniane piramidy dla dzieci i niemowląt poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANYCH PIRAMID DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE PIRAMIDY DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Aby ułatwić Państwu zakupy drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za drewniane piramidy dla dzieci i niemowląt
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA DREWNIANYCH PIRAMID DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT DREWNIANYCH PIRAMID DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz drewniane piramidy dla dzieci i niemowląt.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnych drewnianych piramid dla dzieci i niemowląt zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421