• Kategorie
 • Szukaj
 • Piaskownice zewnętrzne dla dzieci

Piaskownice to klasyczna zabawka ogrodowa, która pozwala dzieciom na kreatywną zabawę w budowanie zamków i innych konstrukcji. W piaskownicy dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne. Solidnie wykonane i dopracowane w szczegółach będą z pewnością ozdobą ogródka.

PIASKOWNICE ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór piaskownic zewnętrznych dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości piaskownice zewnętrzne dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie piaskownice zewnętrzne dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednią dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY PIASKOWNIC ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu piaskownic zewnętrznych dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup piaskownic zewnętrznych dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA PIASKOWNICE ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy piaskownic zewnętrznych dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za piaskownice zewnętrzne dla dzieci
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA PIASKOWNIC ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy piaskownic zewnętrznych dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT PIASKOWNIC ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania piaskownic zewnętrznych dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz piaskownicę zewnętrzną dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania piaskownic zewnętrznych dla dzieci przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej piaskownicy zewnętrznej dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421