• PODŚWIETLANE KAMIENICE

PODŚWIETLANE KAMIENICE

Kolor
Napis
1490.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

PODŚWIETLANE KAMIENICE

Podświetlone Kamienice to niesamowita dekoracja ścienna do pokoju dziecka lub dowolnego miejsca przeznaczonego do zabawy czy  wypoczynku.

Podświetlane kamienice to 4 segmenty, montowane do ściany. Do każdego segmentu przewleczony pasek ledowy, emitujący światło o różnym zabarwieniu oraz natężeniu.

Podświetlone Kamienice to kontynuacja architektonicznych pomysłów linii oryginalnych mebli dostępnych na www.TUTULA.pl.

Najciekawiej ciąg kamieniczek prezentuje się w części narożnej pomieszczenia. Każdy element został wyposażony w pasek ledowy. Całkowita długość linii led wynosi 5 m. Linia jest sterowana za pomocą pilota. Dzięki niemu można regulować natężenie światła lub jego kolor.

Podświetlone Kamienice mogą z powodzeniem zastąpić wyciszającą dziecko przed snem nocną lampkę.

Umieszczone w pobliżu łóżeczka zapewniają nie tylko światło, ale również ciekawe efekty wizualne w postaci gry cieniami. Dekoracja nadaje się także do zabawy z przyjaciółmi.

Wystarczy skorzystać ze sterownika z pilotem, który zmienia kolor, dodając jednocześnie opcję migotania światła. Dzięki niej zyskuje się domową dyskotekę dla dzieci w różnym wieku. Z pewnością będzie to stanowić efektowną ozdobę urodzinowego przyjęcia.

Montaż:

Zestaw jest wyposażony w papierowy szablon, wielkości jednej kamienicy. Wystarczy przyłożyć go do miejsca montażu i zaznaczyć punkty, w którym należy wywiercić dziurki. Zestaw zawiera wszystkie akcesoria, niezbędne do montażu, w tym śrubki, kołki oraz krokodylki, także do przewlekania taśmy ledowej.

Podświetlane Kamienice wykonane z brzozowej sklejki klasy AA o grubości 12 mm.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.


Możliwość grawerunku imienia dziecka lub dowolnego napisu. Proszę podać treść napisu w uwagach do zamówienia.
 

 

wymiary:

Wysokość Kamienic 120 cm, szerokość 160 cm (4 x 40 cm)

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.